Zastavovací blok POLICE CAR STOPPER - ps112

Hledat
Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Zastavovací blok POLICE CAR STOPPER

Stránky produktů
POLICE CAR STOPPER 01

Prostředek POLICE CAR STOPPER slouží k zabránění odjezdu vozidla a k násilnému zastavení vozidla. Je určen pro použití při provádění silničních kontrol bezpečnostními složkami.


Prostředek představuje lamela s efektivní délkou 45 cm osazená 11 ks dutých hrotů. Hroty mají délku 45 mm a průměr 3 mm. Spodní část hrotu je opatřena gumovým kroužkem, který zajišťuje bezpečné usazení. Hrot je chráněn gumovou krytkou, která chrání obsluhu před zraněním. Krytky není třeba před použitím odstraňovat.

Hroty jsou vyrobeny z austenitické nerezové oceli 304, která je nemagnetická, neabsorbuje teplo, je odolná proti korozi a obsahuje stopové množství prvků síry (S), vápníku (Ca), selenu (Se) a telluru (Te), díky kterým je ocel velmi odolná a houževnatá.
Základní konstrukce je z pružného plastu a má  nájezdové plochy, které jsou navrženy tak, aby se při nájezdu kola  naklonily hroty přímo proti kolu tak, aby došlo k ideálnímu průniku hrotu do kola.  Váha vozu prorazí gumovou ochrannou krytku hrotu a následně dojde k plynulému úniku vzduchu z pneumatiky.

Zastavovací blok POLICE CAR STOPPER

1.815,00 Kč Přidat
 

Náhradní díly pro POLICE CAR STOPPER

 
Náhradní hroty pro Police Road Block - 10 ks

Náhradní hroty pro Police Road Block - 10 ks

239,99 Kč Přidat
 
 
© PRIME SAFETY, s.r.o. 2019
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky