Označení osob - ps112

Hledat
Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Označení osob

Efektivním prostředkem pro označení a rozlišení osob jsou rukávové pásky. Umožňují rychlé a výrazné označení oprávněných osob, zejména policistů a příslušníků bezpečnostních sborů. Své opodstatnění však najdou i při označování pracovníků bezpečnostních služeb a dalších osob, u kterých je nutné rozlišení od ostatních nezúčastěných osob.

K označení je možno použít Univernální rukávovou pásku s odnímatelným ID panelem
. ID panel se dodává v široké škále grafických provedení podle potřeb jednotlivých bezpečnostních sborů.

Univerzální rukávová páska s ID panelem

242,00 Kč Přidat

Další možností použít personifikované reflexní rukávové pásky, které jsou v dispozici ve verzi POLICIE a SECURITY.

Rukávová páska POLICIE

Rukávová páska POLICIE

Rukávová páska policie je určena k označení policistů, kteří vykonávají službu v civilním oděvu, zejména při zákrocích nebo úkonech na místě činu.

Rukávová páska svým provedením odpovídá § 4 odst. 1 písm. j) 2 vyhlášky č. 122/2015 Sb., o způsobu vnějšího označení, služebních stejnokrojích a zvláštním barevném provedení a označení služebních vozidel, plavidel a letadel Policie České republiky a o prokazování příslušnosti k Policii České republiky.

Nápis POLICIE bílé barvy na modrém podkladu o rozměru 21 x 5,5 cm je zhotoven z vysocereflexního mikroprismatického materiálu, který má výborné retroreflexní vlastnosti i ve ztížených povětrnostních podmínkách (kouř, déšt, mlha apod.) Páska je nastavitelná pomocí suchého zipu a použití pružného materiálu zajišťuje rychlou, snadnou aplikaci. Páska má univerzální velikost díky možnosti úpravy délky během několika sekund.

Retroreflexní provedení zajišťuje jasnou a jednoznačnou identifikaci zakročujících policistů, a tím jejich odlišení od ostatních osob, což přispívá významnou měrou k bezpečnosti policistů i nezúčastněných osob.Identifikační nápisy POLICIE je možno prodat pouze Policii České republiky nebo příslušníku policie. Objednávku musí provést policista nebo zasílací adresa musí být adresa policejní služebny.
Pokud při objednávce obdržíme kopii služebního průkazu nebo objednávku s razítkem policejní služebny, je možno nápisy odeslat i na civilní adresu.


Rukávová páska policie je chráněna průmyslovým vzorem č. 34600.

239,99 Kč Přidat
Rukávová páska SECURITY

Rukávová páska SECURITY

Rukávová páska SECURITY je určena k označení pracovníků bezpečnostních služeb.

Nápis SECURITY černé barvy na žlutém podkladu o rozměru 21 x 5,5 cm je zhotoven z vysocereflexního mikroprismatického materiálu, který má výborné retroreflexní vlastnosti i ve ztížených povětrnostních podmínkách (kouř, déšt, mlha apod.) Páska je nastavitelná pomocí suchého zipu a použití pružného materiálu zajišťuje rychlou, snadnou aplikaci. Páska má univerzální velikost díky možnosti úpravy délky během několika sekund.

Retroreflexní provedení zajišťuje jasnou a jednoznačnou identifikaci pracovníků bezpečnostních služeb, a tím jejich odlišení od ostatních osob, což přispívá významnou měrou k bezpečnostipracovníků bezpečnostních služeb i nezúčastněných osob.

239,99 Kč Přidat
 
© PRIME SAFETY, s.r.o. 2019
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky