Společnost - ps112

Hledat
Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Společnost

O společnosti

Společnost PRIME SAFETY, s.r.o. byla založena v roce 2005 a zabývá se vybavením pro záchranné a bezpečnostní složky tedy policii, obecní policie, armádu, hasiče, záchranné složky, bezpečnostní služby, silniční a asistenční služby.
Nabízí zejména majáky, sirény, reproduktory, výstražné rampy, přídavná výstražná světla, hledací světlomety, zastavovací terče nebo zastavovací pásy.
Společnost rovněž nabízí  činnost technických poradců v oblasti výstražné signalizace, veřejné správy, bezpečnosti, ochrany osob a majetku, činnost podnikatelských, finančních, organizačních a ekonomických poradců, zejména pro obce ve vztahu k obecním policiím nebo bezpečnostní služby, rovněž   pořádání odborných kurzů, školení a jiných vzdělávacích akcí, opět ve vztahu k záchranným a bezpečnostním složkám. V neposlední řadě společnost zajišťuje zprostředkování obchodu a služeb v této oblasti.

Všechny produkty společnosti PRIME SAFETY, s.r.o. mají vydáno prohlášení o shodě, zvláštní výstražná zařízení jsou homologována podle předpisu EHK65.
Společnost PRIME SAFETY, s.r.o. spolupracuje na ochraně životního prostředí účastí v kolektivních systémech zabývajících se recyklací odpadu EKOKOM a ASEKOL.


PRIME SAFETY, s.r.o. si váží obětavé práce policistů a hasičů, kteří často nasazují své životy, proto přispívá NADACI POLICISTŮ A HASIČŮ - VZÁJEMNÁ POMOC V TÍSNI.


vzorkovna PRIME SAFETY, s.r.o.
 
 
© PRIME SAFETY, s.r.o. 2019
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky